Hakkımızda

1970 yılında Veysel Ayar ve Ramadan Vardar tarafından kurulan Yeşilköy Roma Dondurmacısı, kurulduğu tarihte Yeşilköy'ün ilk dükkanlarından biri olarak faaliyetine başlamıştır. Aynı cadde üzerinde, lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden 40 yıldır sürdürdüğü bu hizmeti şu anda ikinci nesil işletmecileri olan Asaf Ayar, Abdül Ayar, Feyzullah Vardar ve Zekeriya Vardar birlikte sürdürmektedirler.


Yeşilköy Roma Dondurması'nın lezzet sırrı, kurulduğu günden bugüne kadar değişmeyen süt, meyve ve gıda malzemelerinin doğallığı ve kalitesinde saklıdır.


Hizmetlerimiz

Yazın sıcak günlerinde kaymak, çikolata, limon, vişne, muz, karamel, şamfıstık, tuttifrutti, kayısı, çilek, kaymak, çikolata, limon, vişne, muz, karamel, şamfıstık, tuttifrutti, kayısı, çilek, kestane, ceviz, kavun, karadut, damla sakız, krokan-badem gibi serinleten dondurma çeşitlerinin yanısıra kış mevsiminde sahlep, boza ve dondurmalı sahlep çeşitleriyle de hizmet vermektedir.


Yeşilköy Roma Dondurmacısı, perakende satışının yanında özel gün ve geceler için toplu dondurma siparişleri kabul edilmektedir.


Francising almak ve şube açmak için bize başvurabilirsiniz.


Gıda Sertifikalarımız

gıda sertifikası
dondurma
sertifikalı dondurma
roma dondurması
yeşilköy roma
yeşilköy roma dondurması
Yukarı